Szukający pracy

Budowa / Rozbiórka

HAKA posiada świetną sieć duńskich/skandynawskich firm, które zatrudniają pracowników w tym segmencie. Jeśli masz doświadczenie, umiejętności i chcesz spróbować pracy w Skandynawii. Począwszy od małych firm o silnym charakterze osobistym po średnie/duże firmy, w których będziesz pracować, oraz duże zespoły na dużych placach budowy - Zrób pierwszy krok już teraz i prześlij swoje CV do HAKA – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu..!

Instalacja techniczna

W Skandynawii instalowanie urządzeń technicznych, takich jak rury grzewcze, wodne, ogrzewanie podłogowe, komponenty elektryczne itp., są poddawane państwowemu systemowi certyfikacji – jeśli posiadasz ten certyfikat lub chcesz go uzyskać, HAKA pomoże Ci. Mamy jednak wiele firm, które zatrudniają osoby z wykwalifikowanym doświadczeniem, więc jeśli masz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, prześlij swoje CV – to może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!

On, - Offshore / Morski

Skandynawia ma bardzo dumne tradycje morskie, z jednymi z największych na świecie firm transportowych i logistycznych – od kapitana morskiego, stewarda, marynarza, oficera lub inżyniera mechanika, HAKA posiada kilka firm morskich, które zatrudniają wykwalifikowanych pracowników do swoich statków, platform itp. Więc jeśli masz jakieś umiejętności w tym zakresie, prześlij swoje CV do HAKA – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!

Przemysł / Spawanie

Jesteś spawaczem? Masz doświadczenie w spawaniu elementów na linii produkcyjnej lub równoważnej, nie wahaj się, HAKA posiada szerokie grono klientów głównie w Danii, którzy regularnie zatrudniają spawaczy i monterów do swoich projektów. Od stalowych zbiorników, wiatraków, statków, elementów ze stali nierdzewnej czy maszyn rolniczych, jeśli masz umiejętności, HAKA ma pracę – prześlij swoje CV do HAKA – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!

Rolnictwo / Las

HAKA ma kilku klientów w gospodarstwach rolnych i leśnych – jeśli chcesz zbierać choinki przez 3 miesiące jesienią lub pozyskiwać drewno w dużych lasach, lub po prostu pomóc w gospodarstwie z hodowlą zwierząt lub uprawami, wypróbuj nas, HAKA może mieć dla Ciebie idealną pracę. Prześlij swoje CV do HAKA – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!

Sprzątanie / Gospodarstwo domowe

Nasza grupa klientów z branży turystycznej i hotelarskiej nieustannie wymaga oddanych pracowników do sprzątania i konserwacji swoich pokoi i obiektów. Praca jest zróżnicowana, więc jeśli chciałbyś pracować w dużym mieście z całodobowym cyklem szczytu lub mniejszym prowincjonalnym Hotelu/B&B z osobistą, gościnną atmosferą, HAKA może mieć dla Ciebie idealną pracę. Wyżywienie i zakwaterowanie są często zawarte w pakiecie pracy, więc nie musisz myśleć o żadnych praktycznych szczegółach… Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV do HAKA dzisiaj – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!!

Opieka zdrowotna/medyczna

HAKA niedawno przeniósł się do tego segmentu – Obecnie budujemy naszą sieć i mamy na swoim koncie kilka udanych projektów – Naszymi klientami są przede wszystkim szpitale, domy opieki i niezależne firmy opiekuńcze, które potrzebują do pomocy wykwalifikowanej pielęgniarki, portiera, woźnego lub niewykwalifikowanego opiekuna z podstawowymi zadaniami higienicznymi. Jeśli masz jakieś umiejętności lub ambicje w tej branży, prześlij swoje CV do HAKA dzisiaj – To może najlepsza decyzja w Twoim życiu!!

Transport / Logistyka

Proste prawo jazdy na ciężarówkę może rozpocząć pracę Twoich marzeń!! Skandynawia boryka się z ogromnym niedoborem wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców – dotyczy to również „pickerów” w magazynach, kierowców przesyłek ekspresowych i wykwalifikowanych pracowników logistycznych. Czy masz umiejętności i doświadczenie? Prześlij swoje CV do HAKA dzisiaj – To będzie najlepsza decyzja w Twoim życiu!!

Hotel / Catering

W tym segmencie branży istnieje wiele możliwości zatrudnienia – tradycyjne stanowiska hotelowe, takie jak concierge, recepcja, zarządzanie pokojami, kucharze, służba, woźny itp. HAKA ma kontakt z hotelami w największych miastach Skandynawii, które nieustannie poszukują kompetentnych i rzetelnych pracowników do pomocy w prowadzeniu biznesu. Jeśli interesujesz się tą branżą, prześlij swoje CV do HAKA dzisiaj – to może być Twoja najlepsza decyzja w Twoim życiu!!

Inne / Specjalistyczne

Jeśli posiadasz nieprzeciętne wykształcenie lub umiejętności wykraczające poza zwykłą sferę pracy – np. w zakresie formowania z włókna szklanego, dmuchacza szkła, architekta, rysownika czy gajowego – sprawdź nas, HAKA może po prostu mieć związek z Twoim następnym stanowiskiem. Zrób ważny krok i prześlij swoje CV już dziś do HAKA – To może być najlepsza decyzja w Twoim życiu!!

haka-logo