Rekrutacja

Rekrutacja na współczesnym rynku pracy wymaga rozeznania, wiedzy, doświadczenia oraz silnych narzędzi wyszukiwania i testowania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci – na wszystkich poziomach – że kandydaci i kompetencje poprowadzą Ciebie i Twoją firmę we właściwym kierunku.
Z HAKA, masz możliwość uzyskania dostępu do ogromnej polskiej zasobności wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników oraz naszej doświadczonej kadry. To gwarantuje nam bezpieczne przejście Ciebie i Twojej firmy przez wszystkie etapy procesu rekrutacji kandydatów, a także ominięcie kosztownych błędnych rekrutacji.

Specjaliści we wszystkich branżach

Posiadamy niewielki zespół agentów rekrutacyjnych z siedzibą w Polsce i Danii, którzy posiadają gruntowną znajomość branży. Kluczem jest to, że każdy Agent w HAKA ma swoją specjalizację. Czy potrzebujesz np. spawacza, to nasz specjalista w przemyśle wykonuje zadanie. Ma 25 lat praktycznego doświadczenia w spawaniu, montażu itp. na morzu, dzięki czemu zna wszystkie aspekty branży. Jeśli potrzebujesz zatrudnić programistę, nasz polski ekspert IT zajmie się tym. Bez względu na branżę i poziom możesz ufać, że posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do znalezienia odpowiedniego kandydata do pracy. Tak samo jest, jeśli rozważasz tymczasowy projekt lub tymczasowe rozwiązanie.

Otrzymujesz gwarancję jakości

Nasi wyspecjalizowani konsultanci i Agenci pracują z zaangażowaniem. Nie chodzi o bycie świeżym na spuście z pierwszym i najlepszym kandydatem. Chodzi o dokładność. I chodzi o pewność, że znalazłeś właściwy. Dlatego rozliczamy się dopiero wtedy, gdy to się stanie. Po drodze nasz projekt
koordynatorzy dbają o jakość kompetencji naszej osoby poszukującej pracy poprzez dokładne rozmowy kwalifikacyjne, odpowiednie testy, przygotowanie profilu, referencje i przegląd dyplomów itp.

Pozostaw proces nam

Jeśli tego potrzebujesz, możemy być odpowiedzialni za cały proces rekrutacji – od przygotowania profilu kandydata po rozmowy kwalifikacyjne i odrzucenia. Mamy dostęp do największej w Polsce bazy pracowników wykwalifikowanych/niewykwalifikowanych – HAKA jest członkiem wielu platform społecznościowych, a nasza własna strona internetowa rejestruje miesięcznie 50-80 nowych CV. Chodzi o sieć, a będąc rzetelną firmą o nienagannej reputacji mamy wielu pracowników, którzy polecają nas innym kandydatom, co jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję.

haka-logo